گروه آیسان

گروه طراحی فضای سبز  آیسان خلیلی آذر که در زمینه خدمات طراحی ، مشاوره ، اجرا و نگهداری فضای سبز و خدمات کشاورزی فعالیت میکند

اطلاعات تماس
ایران - تهران - البرز
تهران-البرز-اصفهان-مازندران
info@aisangroup.com
9124660401 98+

چمن مصنوعی

تهیه و اجرا

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی پوششی جایگزین برای چمن طبیعی در محوطه است که به دلیل مزایایی که نسبت به چمن طبیعی دارد، این روزها بسیار محبوب شده و استفاده از آن رواج پیدا کرده است. چمن مصنوعی همانگونه که از نامش پیداست از الیاف مصنوعی (پلی‏پروپیلن، نایلون، پلی‏اتیلن)، در اندازه ها و تنوع گوناگون تولید می شود.

چمن مصنوعی به راحتی در هر مکانی قابل اجراست؛ از استادیوم ها تا مجتمع های مسکونی و تجاری، زمین بازی و … به کار می رود و بر خلاف تصور نه تنها به رنگ سبز، بلکه در رنگ های گوناگونی چون قرمز، صورتی، آبی، سفید و … موجود می باشد. گروه طراحی فضای سبز آیسان خلیلی آذر با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجرای فضای سبز به شما در انتخاب چمن مصنوعی کمک می کند.

همانطور که می دانید چمن طبیعی نیاز به رسیدگی بسیار بالایی دارد. آبیاری روزانه و مرتب، چمن زنی و نظافت، احتمال وجود آفت و حشرات بخشی از چالش های چمن طبیعی است. در مقابل نیاز به آبیاری روزانه در چمن مصنوعی حذف می شود، مقاومت آن دربرابر سرما و گرما بالاست، هزینه کود و آبیاری ندارد، به دلیل حفظ آب و عدم نیاز به چمن زنی باعث کاهش آلاینده های مضر و گازهای گلخانه ای می شود و عمر آن نیز بالاست.

مزیت های چمن مصنوعی

همانگونه که گفته شد چمن مصنوعی به دلیل مزایای زیادی که دارد، این روزها رواج بیشتری دارد. به خصوص در دنیای امروز که مشغله ها به حدی بالاست که فرصت برای رسیدگی به فضای سبز بسیار محدود است و افراد ترجیح می دهند محوطه ای با میزان رسیدگی پایین داشته باشند. در نتیجه چمن مصنوعی یک از عناصری است که به این کار کمک می کند و در زمان و بودجه شما صرفه جویی می کند. گروه طراحی فضای سبز آیسان خلیلی آذر همگام با تکنولوژی روز دنیا و ارائه برترین برندهای چمن مصنوعی همراه با نصب و احداث اصولی آن، شما را در این زمینه یاری می کنند.