گروه آیسان

گروه طراحی فضای سبز  آیسان خلیلی آذر که در زمینه خدمات طراحی ، مشاوره ، اجرا و نگهداری فضای سبز و خدمات کشاورزی فعالیت میکند

اطلاعات تماس
ایران - تهران - البرز
تهران-البرز-اصفهان-مازندران
info@aisangroup.com
9124660401 98+

طراحی روف گاردن

بام سبز

طراحی روف گاردن

روف گاردن یا بام سبز رویکردی نو در طراحی فضای سبز است که بر بام خانه ها اجرا می شود. این روزها که خانه های ویلایی اغلب جای خود را به آپارتمان ها داده اند و فضای سبز محدودی در اختیار است، بام سبز می تواند راه حلی عالی برای پوشش این خلأ، در محل زندگی ما باشد. علاوه بر این، احداث روف گاردن در پاکسازی هوای محیط موثر است و به دلیل استفاده از گیاهان به جای قیر، گرما را کمتر جذب می کند و به کاهش مصرف انرژی تا میزان ۷۰ درصد کمک می کند.

طراحی و احداث روف گاردن

انتخاب و طراحی بام سبز بسته به سلیقه، بودجه و شرایط محل زندگی شما دارد. گروه طراحی فضای سبز آیسان خلیلی آذر ضمن مشاوره برای احداث روف گاردن بهینه، اجرا و احداث انواع روف گاردن را بر عهده می گیرد. بام سبز را می توان هم با چیدمان چند گلدان و احداث باغچه ای کوچک و هزینه کمتر و هم در ابعاد وسیع تر با چمن کاری و تنوع گیاهی بیش تر و سایر امکانات مانند استخر و آلاچیق احداث کرد.

مزایای احداث روف گاردن

به دلیل مزایایی که بام سبز برای یک ساختمان دارد، این روزها احداث روف گاردن طرفداران زیادی دارد. از جمله این مزایا می توان به کاهش آلودگی هوا از طریق تولید اکسیژن بیش تر، کاهش آلودگی صوتی و گرما و سرما به داخل و در نتیجه کاهش مصرف انرژی، کاهش آب های روان در سطح شهر و افزایش طول عمر بام ساختمان اشاره کرد. حتی می توانید سبزیجات مورد علاقه تان را روی بام سبز پرورش دهید.
اگر به فکر احداث یک بام سبز زیبا و در عین حال مقرون به صرفه و متناسب با بودجه خود هستید، با کارشناسان باتجربه گروه طراحی فضای سبز آیسان خلیل آذر تماس بگیرید.