گروه آیسان

گروه طراحی فضای سبز  آیسان خلیلی آذر که در زمینه خدمات طراحی ، مشاوره ، اجرا و نگهداری فضای سبز و خدمات کشاورزی فعالیت میکند

اطلاعات تماس
ایران - تهران - البرز
تهران-البرز-اصفهان-مازندران
info@aisangroup.com
9124660401 98+

احداث فضای سبز

احداث و اجرا

احداث فضای سبز

امروزه با محدودتر شدن فضای زندگی نیاز به احداث فضای سبز، هرچند کوچک بیش از پیش احساس می شود. این فضای سبز حتی می تواند یک پاسیوی کوچک یا تراس یک آپارتمان باشد. اما برای احداث فضای سبز در اختیار داشتن دانش این کار و رعایت الزامات طراحی و اجرا مورد نیاز است.

گروه طراحی فضای سبز آیسان خلیلی آذر با در اختیار داشتن جدیدترین متد و فناوری ها در زمینه احداث فضای سبز و کارشناسان باتجربه، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در اقصی نقاط ایران می باشد. این مجموعه با ارائه برنامه ریزی مناسب، مدیریت هزینه ها و اجرای استانداردها و اصول طراحی فضای سبز و نیز نظارت منظم، خدمات احداث و طراحی فضای سبز را در تمامی مراحل ارائه می دهد.

احداث فضای سبز

احداث فضای سبز شامل مراحلی است که بایستی به ترتیب صورت گیرند. بدین منظور گروه طراحی فضای سبز آیسان خلیلی آذر ابتدا با بازدید سایت مورد نظر، بررسی اقلیم منطقه و نقشه برداری محوطه، اطلاعات لازم را جمع آوری کرده و سپس اقدام به طراحی برای احداث فضای سبز می کند. طرح در ابتدا به صورت دستی و سپس از طریق نرم افزارهای تخصصی به صورت سه بعدی طراحی می شود. در این مرحله با مشارکت کافرما و مشاوره گروه، طرح مورد نظر انتخاب، لوازم مورد نیاز فراهم و در گام بعدی پیاده سازی در محوطه صورت می گیرد. مجموعه آیسان خلیلی آذر در همه مراحل و همچنین پس از اجرا شما را در نگهداری و حفظ فضای سبزتان همراهی می کند و کماکان در کنار شماست.